Boty Puma > Puma sponzoruje

Puma sponzoruje

Puma je sponzorem sportovních událostí a akcí v Německu i v zahraničí. Společnost sponzoruje řadu fotbalistů a národních fotbalových týmů, "Formstripe" obzvláště má velké zastoupení sponzorovaných v Africe. Puma je sponzorem řady Premier League týmů, především Tottenham Hotspur a Newcastle United (oba do konce sezóny 2011/12). V Austrálii, Brisbane Roar FC oznámila, Puma je exkluzivním dodavatelm dresů pro Hyundai-League pro další tři sezóny počínaje 2011/12.

V Australian rules fotball, má Puma dlouholeté marketingové vztahy s Hawthorn football club a West Coast Eagle, spolu s Brisbane Lions. Puma byla sponzorem oblečení pro Hawthorn od roku 1980, v dobách největších úspěchů klubu.

V kriketu, je Puma oficiálním sponzorem oblečení pro Deccan Chargers (zastupující město Hyderabad) a Rajasthan Royals (zastupující město, Jaipur) v indickém Premier League Week zastupují Mezinárodní hráče kriketu jako Yuvraj Singh zástupce Indie, Craig Kieswetter (Anglie), Adam Gilchrist (Austrálie) a Brendon McCullum (Nový Zéland) potvrzuje značku, a používá značky pro kriket vybavení.

V Rugby, Puma podepsala osmiletou smlouvu jako oficiální sponzor oblečení irského rugbyového týmu od začátku sezóny 2009-10. PUMA dodává týmu kity a vzdělávací zařízení. Puma je sponzor anglické premiership side Bath Rugby .

Puma je také sponzorem webové show The Legion of Extraordinary Dancers.

Menu Boty Puma

+ Boty Puma
+ Puma vs. Adidas
+ Současnost Puma
+ Historie Puma v datech
+ Puma sponzoruje

Logo Puma


Poslední aktualizace: 05. Duben, 2012